Eğitimler

Güncel eğitimler hakkında temel bilgi ve detayları bu sayfada bulabilirsiniz. Kontenjan açıldıkça eğitimler güncellenecektir.

Sıfırdan uzmanlığa

Yeni başlayan biri ya da daha önce başka bir kurgu programı kullanmış olun, eğitimlerin açıklayıcılığı ve netliği sayesinde DaVinci Resolve'u en iyi şekilde öğreneceksiniz.

Sertİfİkalı Eğİtİmler

Eğitimlerin sonunda gerekli başarı seviyesine ulaşırsanız Blackmagic Design tarafından uluslararası alanda geçerli Davinci Resolve Kullanıcı Sertifikası'nın sahibi olacaksınız.

VİDEO DESTEKLİ DERSLER

Eğitimlerin yanısıra Merdoglan Youtube Kanalı'nda 150'den fazla Davinci Resolve videosu kaynak olarak hazır bekliyor.

Eğİtİmler

Neler Öğreneceksiniz?

DaVinci Resolve’u daha önce hiç kullanmamış ya da başka bir program kullanıyor olun, size uygun bir eğitim mevcut.

Yeni Başlayanlar için
DaVinci Resolve 18

Daha önce Resolve’u hiç kullanmamış olmanız ya da başka bir programdan gelmeniz farketmez. Bu adım adım eğitim ile, hızlı çalışma için tasarlanmış devrim niteliğindeki yeni Cut sayfası, DaVinci Resolve’nin efsanevi renk düzeltmesi, Fusion VFX ve Fairlight ses araçlarının yanı sıra, daha karmaşık projeler için geleneksel kurgu sayfasını nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz, böylece bugün kendi Hollywood kalitesinde filminizi ve videonuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz!

DaVinci Resolve 18 ile
İleri Seviye Editing (Kurgu)

Bu uygulamalı eğitim ile, hem Edit sayfasında hem de Cut sayfasında röportajları, dramatik sahneleri, belgesel materyalleri ve müzik videolarını nasıl keseceğinizi ve ayrıca DaVinci Resolve Speed Editor’ı nasıl kullanacağınızı öğreneceksiniz. Ayrıca göz alıcı efektler oluşturmayı, ses miksajı yapmayı ve son filminizi çevrimiçi dağıtım, TV yayını veya stream hizmetleri için nasıl sunacağınızı da öğreneceksiniz.

 

DaVinci Resolve 18 ile
Color Correction ve Grading

Bu uygulamalı eğitim, sizi, DaVinci Resolve’nin renk düzeltme araçlarını nasıl kullanacağınızı ayrıntılı olarak öğreten bir dizi pratik alıştırmaya götürür. Çok çeşitli iş akışlarını, efektleri ve Hollywood seviyesinde renklendirmeleri gerçekleştirmek için gerekli araçları öğreneceksiniz.

 

DaVinci Resolve 18 ile
Ses Düzenleme (Fairlight)

Bu uygulamalı eğitim size ses düzenleme, iyileştirme, kaydetme, mixleme ve mastering sanatını öğretecek. Yeni başlayan ses editörleri ve asistanlar, iş akışına dayalı anlaşılır dersler bulurken, tecrübeli ses uzmanları, inanılmaz film müzikleri oluşturmak için Fairlight’ın kullanıcı dostu araçlarını hızla öğrenecekler.

 

Scroll to Top